Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Přihlašte děti na tyto skvělé Letní tvořivé dílny na Horňácku - můžou se učit keramiku, malbu a kresbu, focení, loutkové divadlo a tanec! Rozvíjejte v dětech jejich talent!

Letní tvořivé dílny na Horňácku patří mezi nejzajímavější prázdninové akce na našem Slovácku, a já mám velkou radost z toho, že letos se uskuteční už pátý ročník - je to skvělá zpráva! Vše, co podporuje tvoření dětí, by mělo mít absolutní podporu jak veřejných institucí, tak soukromníků! Vím, že dílny běží v krásném prostředí a podílejí se na nich vedoucí, kteří mají k dětem i ke svým oborům velmi blízký a láskyplný vztah. Přihlašte děti na tyto dílny, umožněte jim, aby rozvíjely svůj talent, který "spí" v nějaké podobě v každém dítěti. A pokud víte o dalších podobných dílnách někde na Slovácku, dejte mi o nich vědět, rád budu pozvánky šířit prostřednictvím těchto stránek, děkuju! Pokud o pořádání něčeho takového uvažujete, pusťte se do toho, prázdniny jsou ideální termín, představte si naše Slovácko s celou sítí podobných tvořivých dílen!

 

RB 

 

 

 

 

 

 

TADY najdete další informace i fotky z dílen

 

 Pro zajímavost dávám svou videoukázku z roku 2013, na které můžete vidět vernisáž výstavy Horňácké múzy, což byla vernisáž prací dětí, které se účastnily právě Letních tvořivých dílen