Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Před chvilkou skončila novoveská premiéra výborného představení Černá je dobrá - hrálo divadlo BLIC! Tady jsou atraktivní videoukázky...

Jo! Ať žije divadlo, to profesionální i amatérské, každé, ve kterém se lidé na scéně i za oponou snaží něco říci nám, divákům, kteří divadlo milují a vědí, že je mnohem zajímavější než jakákoliv televize! Tady se můžete podívat na videoukázky, které jsem před pár desítkami minut nahrál v Ostrožské Nové Vsi, kde místní ochotnické Divadlo BLIC mělo premiéru hry Černá je dobrá.
 
Hry, kterou napsala místní utajovaná autorka, na kterou jsem moc a moc zvědavý. Ať jí je ale kdokoliv, nejdůležitější je, že na divadlo přišla spousta a spousta diváků - sál byl narvaný, sedadla zcela zaplněná a pokladní určitě hlásila - vyprodáno! Kdy se tak stalo naposledy v minulosti? No, tipuji, že to bylo v době, kdy jsem do tohoto sálu chodil jako mladý, štíhlý a nadějný novinář do kina. To už je ale minulost, prehistorie, v sále se už dávno nepromítá a já dávno nejsem ani mladý, ani štíhlý, ani nadějný :)
 
RB 
 
Ps. Já vím, chcete vědět více o vzpomínané hře... Nebojte, dočkáte se, dnes už se mi potkávají víčka a snad zítra, pozítří, budu mít čas sem ještě pár slov připsat... A vy už běžte také rychle spát. Co je nejkrásnější hned po divadle? No přece, když dva vlezou hezky pod peřinu - no kvůli tomu, aby jim nebyla zima, to se přece ví :)