Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Prázdninové fotky s šálou Lhoty. Makedonie, Černá Hora, Egypt, Francie a fotka ze Lhoty: Podívejte se na deset nových fotek

1316606761-balkan-2-244

Naše fotosoutěž VYFOŤTE SE S KLUBOVOU ŠÁLOU OSTROŽSKÉ LHOTY překonala prázdniny. K pětadvaceti fotkám, které jsme na těchto stránkách viděli přibývají další z různých koutů světa. I když se to nezdá, tak závěr naší fotosoutěže se blíží, proto neváhejte a posílejte další fotky s šálou Lhoty.

Tady jsou propozice soutěže:  

Pokud fandíte lhotskému fotbalu, jste příznivec klubu nebo jenom třeba máte rádi svou vesničku, vyfoťte se s klubovou šálou Ostrožské Lhoty! Vyfoťte se na zajímavém nebo exotickém místě ve světě nebo v Česku. Potkáte známou osobnost? Vyfoťte se společně s naší klubovou šálou. Vyfoťte se kdekoliv, kde se vám to bude zdát zajímavé a netradiční.

 

Z jednoho místa pošlete jednu, podle vás tu nejzdařilejší fotku. Fotky budeme postupně zveřejňovat na internetových stránkách fotbalu ve Lhotě, na stránkách bývalých hráčů Ostrožské Lhoty a na webu Slovackodnes.cz.

 

Nejlepší a nejzajímavější fotka, kterou vybere odborná komise bude vyhodnocena na Fotbalovém plesu v roce 2012.

 

Fotky posílejte na adresu: staripani.wgz@seznam.cz

K fotce prosím připište datum a místo snímku a celé jméno osoby na fotografii.

 

Pokud ještě nevlastníte šálu Ostrožské Lhoty, můžete ji zakoupit u Františka Štergenicha.

 

Tady je poslední várka fotek: 

MAKEDONIE - SKOPJE 

MAKEDONIE. Na fotce je asi pětiletý Mohamed, který víc jako ochotně zapózoval u tržnice v hlavním městě Makedonie Skopje. 
 
 
 
MAKEDONIE. Nad hlavním městem Makedonie Skopje se tyčí Kříž tisíciletí, nacházející se na vrcholu Vodno, je přední turistická atrakce Skopje. Na výšku měří 66 m a je to nejvyšší monumentální kříž na světě, který lze vidět ze vzdálenosti až 30 km. Byl vystavěn u příležitosti 2000 výročí křesťanství a Makedonie jako biblické země.
U tohoto kříže zapózovaly fanynky lhotského fotbalu: Zleva: Hana Radochová, Ilona Dufková, Petra Radochová, Soňa Ratajská a Liba Štěpánová. 
 
 
 MAKEDONIE: U plánu hlavního města pózuje Hana Radochová a Martina Trávníčková z Hodonína.
 
 
ČERNÁ HORA  
ČERNÁ HORA: Na vrcholu pohoří Durmitor. Zleva Jara Štěpán, Petr Radoch a Stanislav Dufka.
Durmitor je jedním z pohoří Dinárských hor nacházející se na severu Černé Hory, těsně u hranic s Bosnou a Hercegovinou. Nejvyšším bodem tohoto pohoří je hora Bobotov Kuk, která dosahuje až 2523 m n. m. a je tak zároveň nejvyšším bodem celé země.
 
 
 
EGYPT 
 
 EGYPT: Kristýna Gabrielová v areálu egyptského hotelu Aqua blue
 
EGYPT: Dalibor, Kristýna a Krištof Gabrielovi v potápěčské výstroji. Ještě někdo leží na zemi  
 

EGYPT: Hurghada - areál hotelu Aqua blue. Dalibor Gabriel, který zapózoval na tobogánu. Fotograf stiskl spout v pravou chvíli  

 

OSTROŽSKÁ LHOTA

IVO SEBERE Z BOHUMÍNA VE LHOTĚ: Fotka je ze zápasu bývalých hráčů SK Ostrožská Lhota a Slovanu Záblatí u Bohumína hraného  v sobotu 10.září 2011. Darovanou šálu drží tiskový mluvčí Slovanu Ivo Sebera.

JEHO SKVĚLÁ REPORTÁŽ ZE ZÁPASU VE LHOTĚ JE TADY

 

 

FRANCIE 
Poslední fotky, které přišly minulý týden, jsou z víkendového pobytu v Paříži. Poslal  je velký fanoušek lhotského fotbalu Jaroslav Inderka z Uherského Hradiště.
 
FRANCIE: Tady je Jara Inderka u Vítězného oblouku...
 
 A tady u symbolu Paříže