Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pozvánky: Sobotní sportovně - kulturní odpoledne ve Lhotě, hlucká svatba v Uherském Brodě a Jiří Pavlica v Bojkovicích

Před víkendem přidávám několik pozvánek. Jako obvykle upozorňuji, že plakáty v podobě pozvánek dávám často vpravo na hlavní stránku tohoto webu, což je případ i některých následujících pozvánek.

 

Rádi bychom se Staňou všechny opakovaně pozvali na sobotu do Ostrožské Lhoty, kde je připraveno u příležitosti 640. výročí první zmínky o obci velmi příjemné odpoledne a podvečer. Odpoledne začne v 15.00 hodin fotbalovým utkáním malých kluků Lhoty a Hluku, po kterém bude v 16.00 hodin křest knihy o Ostrožské Lhotě. V 17.00 hodin vypukne velký a dlouho očekávaný fotbalový "mač" mezi domácím mužstvem starých pánů a prvoligovým družstvem žen Slovácka. 

 

Velmi bych chtěl pozvat co nejvíce čtenářů těchto stránek do Uherského Brodu, kde můžete v tamním muzeu Jana Amose Komenského vidět v sobotu od 20.30 rekonstrukci lidové svatby v Hluku. Podrobnosti prosím najdete TADY

 

Moc zajímavou akci připravil Klub Maják v Bojkovicích. V neděli v 18.00 tady začíná koncert známého primáše Hradišťanu Jiřího Pavlici, který tentokrát vystoupí v komorním triu. Nebojte se ale, půjde o velmi zajímavý a výjimečný koncert, přijďte se podívat. Podrobnosti jsou prosím TADY. Jednu videoukázku z takového koncertu můžete vidět prosím TADY.