Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pozvánky na dvě velké lhotské akce - do Ostrožské Lhoty a na sraz všech Lhot a Lehot

Se šňůrou volných dnů, které nás v příštích dnech čekají, přichází také pořádný příděl různých odpočinkových akcí. Začínám "našimi" Lhotami, v Tvarožné Lhotě se totiž scházejí všechny možné Lhoty a Lhoty.

 

Lidé v Tvarožné Lhotě si podle všeho dali s přípravou obrovskou práci a já jim aspoň na dálku držím palce, aby jim přijelo co nejvíc Lhoťanů a celá akce se jim vydařila - a moc na ní neprodělali.

Bohužel, naše Ostrožská Lhota, prý největší ze všech v České republice a na Slovensku, zřejmě nebude mít na setkání žádné "zastoupení". Pokud se mýlím nebo tušíte, proč toto setkání největší Lhota ingnoruje, napište svůj názor do diskuse pod článek.

 

Tady najdete o srazu Lhot a Lehot o tomto víkendu veškeré informace

 

Druhá lhotská pozvánka je přímo do Ostrožské Lhoty na příští týden, kdy se chystá hóóódně velká sláva.  Tady je pozvánka:

 

P O Z V Á N K A

na oslavu

110. výročí založení sboru dobrovolných hasičů 60. výročí založení místní skupiny ČČK 15. výročí založení mažoretek v Ostrožské Lhotě

Oslava se koná v neděli 11. července 2010.

 

Program:

 

8.30 kladení věnců k pomníku padlých a na hřbitově

9.00 mše svatá 10.00 slavnostní schůze hasičů

14.30 sraz u OÚ

15.00 odchod průvodem s hudbou na hřiště

16.00 vystoupení mažoretek ukázky požární techniky vystoupení kynologů výstava veteránů ukázky poskytování první pomoci hry a soutěže pro děti

Po programu následuje taneční zábava, hraje dechová hudba KORYTŇANKA a DJ IRON.

Podrobnosti v přiloženém souboru!

 

A další pozvánky ještě na web přidám...

 

RB