Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pozvánky na akce: Postupně doplňuji - Ostrava v Uherském Hradišti, Smišovský v Hluku, Miss v Ostrohu, Historická kola v Hradišti ...

Včera jsem seděl na zastupitelstvu v Uherském Hradišti, a když skončilo, vzal jsem foťák a nafotil plakáty s pozvánkami na kulturní akce v Uherském Hradišti a okolí. Sám jsem se divil, kolik jich bylo! Postupně je sem na stránky dám. Samozřejmě dám sem na stránky také informace o jednání zastupitelstva, abyste se mrkli, o čem že to rozhodli konšelé v našem okresním městě - budou i nějaké zvukové záznamy.

 

Začínám pozvánkou na akci Ostrava v Uherském Hradišti. Jde o hodně velkou a skvělou akci, kterou připravila Základní umělecká škola v Uherském Hradišti. TADY na jejích stránkách najdete všechny podrobnosti!

 

 

Další akce je zcela jiného druhu. Dnes, tedy v úterý od 18:00 se na tvrzi v Hluku scházejí senioři, jde o místo a akce, kam se chodí bavit největší množství starších lidí v našem regionu.

 

 

A zase akce zcela jiného rázu. Miss České republiky ELiška Bučková ze Strážnice se objeví v Uherském Ostrohu ... Pokud chcete podrobnosti o akci jsou TADY ...