Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pozvánky: Muzika a zabijačka v Ostrožské Lhotě + velký fotbalový boj ve Lhotě (postupně doplňuji) + nedělní pozvánka ke studánce

Přeji vám všem pěkné úterý, jak se tak dívám kolem sebe, Velikonoce byly pro některé hodně náročné, na silnicích moc aut nevidím a v novoveském řeznictví u Kusáků je tak málo lidí, že by si tam člověk mohl roztahnůt spacák a s klidem sa vyspat - a to tam eště v pátek a v sobotu nebylo k hnutí, všeci nakupovali, jak kdyby měla byt třetí světová :) Pokud jde o počasí, je jako skoro vždycky krásné, to jen v novinách, v televizi a na internetu se snaží dělat z každého počasí neštěstí... Máme po nádherném dešti a sluníčko už jistě čeká, až na nás bude moci brzy opět zasvítit :)

 

Pomalu je ale čas podívat se do příštích dnů, postupně budu přidávat pozvánky na akce. Některé budou přímo tady v článku, další napravo na hlavní stránce webu. Začínám Ostrožskou Lhotou a nedělí 1. května od 14:00 hodin, kdy na památkovém domku bude hrát muziku a bude něco dobrého k snědku a pití - podrobnosti prosím v přiloženém souboru. Mělo by sa to pití a jezení na Slovácku omezit, nemyslíte? :) 

Jinak vás poprosím, abyste mi pozvánky spíš posílali v JPG jako fotku či grafiku, ono se to pak dává lépe sem na web, jinak to musím dát do příloh a není to tak pěkně vidět.

 

Tady přidávám ještě jednou Lhotu. Místní fotbalisté budou v pátek bojovat o postup do finále okresního poháru proti silným Drslavicím, tak doufejme, že podle toho k utkání přistoupí. Když jsem viděl v sobotu jednoho z fotbalistů v hospodě, nemohl stát ani na nohách. Možná, kdyby dostál na nohy kopačky, tak by to ustál, bohužel v hospodě měl tenisky ...    

 

 

Moc pěknou pozvánku mi poslal Laďa Šácha z Hluku, týká se jedné studánky a neděle 1. května. Velmi se mi líbilo, že na ní není žádný čas, neustále jsem ho hledal, pak se začetl do textu a zjistil, že čas ani nenajdu :) Není to paráda? Vše najdete prosím v příloze.