Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pozvánky: Kosenka v Hluku, den pro ženy v Popovicích, letní filmová škola, hudební festival...

Už je takřka pravidelným zvykem, že sem na web dávám týden co týden pozvánky na různé akce. Tentokrát jsem výjimečně v rozpacích, protože o nějakých akcích moc nevím a skoro sem nemám co dát - což je ale možná nejlepší varianta, představte si volný víkend bez jakékoliv akce.

Co tedy nabídnout? Moc fakt nevím... Navíc to počasí... Zatím se zdá, že je nejlepší sedět doma, ale ono se asi na víkend vyčasí a bude krásně. Takže pozvánky:

 

Dnes, tedy v pátek, asi Hluk, od 20:00 bude vyhrávat mladá dechovka Kosenka, což může být docela příjemné. Děcka mají hrát venku, ale něco jsem zaslechl, že možná zahrají na tvrzi. Pokud by byla muzika venku, bude v zahrádce u tvrze, kde se bude i grilovat. Jestli to teda dovolí počasí...

 

Další pozvánka je na sobotu od 10:00 do Amfiku Bukovina v Popovicích. Pořadatelé připravili celodenní akci pro ženy s velmi pestrým programem, podrobnosti prosím TADY.

 

Rád bych také připomněl, že ještě stále trvá Letní filmová škola v Uherském Hradišti, program je prosím TADY.

 

A ještě dvě pozvánky úúúúplně jinde. Jedna je na skvělý hudební festival Benátská noc, parádní akce, web festivalu je prosím TADY.

 

A pro ty, kteří mají rádi divadlo, dávám tip na Jiráskův Hornov, možná nejlepší přehlídka ochotnického divadla v této zemi. Stránky prosím TADY.

 

Uznávám, že nabídka na tento víkend je poněkud menší, ale třeba je to příležitost odpočinou si a nabrat dech na horu akcí v dalších týdnech... A jako vždy dodávám - pokud budete mít fotky z nějaké akce na Slovácku, pošlete fotky nebo link na ně, vše dám sem na web, kde to můžou vidět stovky lidí. Děkuju!

 

RB