Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pozvánky: Boršický večer s Hrbáčem a Grycovou, vypravěči ve Velké jako pocta Vaškovi Mlýnkovi, módní show Majky Zelené, filharmonie v Bojkovicích i harmonikáři ve Strání

Množství akcí, které se chystají v příštích dnech, je pořádně velké. Některé z nich mám tady na stránkách, a věřte mi, že na každou z nich bych vás chtěl velmi pozvat - každá by si zasloužila samostatné psaní. Doporučuji vám, abyste sledovali především pravý okraj mého webu, dávám tam postupně stále více pozvánek, navíc, když si na ně najedete, můžete se překliknout na podrobnosti akcí, které na pozvánkách jsou.

Pokud bych začal dnešním dnem, tedy středou, pak bych vás chtěl velmi pozvat do Boršic u Blatnice. Od 20.00 hodin tam začne výborný program se skvělými muzikanty i zpěváky, v Boršicích bývá velmi příjemně, tak neváhejte a přijeďte.

Další pořad, který slibuje zajímavý program, připravil na čtvrtek 17. listopadu od 17.00 hodin Tonda Vrba do Velké nad Veličkou. Také tento pořad anoncuji už dlouho na webu, do Velké se sjede řada vypravěčů, uslyšíte také horňácké písničky a muziky. Tonda si na tomto pořadu dává velmi záležet, díky němu tak existuje důstojná akce, která připomíná nejlepšího vypravěče Slovácka, vaška Mlýnka.

Velký zážitek slibuje sobotní akce v Ostrožské Nové Vsi. Módní návrhářka Marie Zelená připravila dvě velká módní show, ke které se určitě tady ještě podrobně vrátím. Jedno začíná v 15.30 hodin, druhé v 19.00. Celému pořadu dala název Návraty k hodnotám, odpolední program můžou mimo jiné navštívit zdarma tělesně postižení lidé. Vstup zdarma bude mít také jejich doprovod. Také na tuto akci mám plakát na hlavní stránce webu. Majka na přípravě této akce strávila obrovské množství času, myslím, že málokdo její snažení docení.

Rád bych vás také upozornil na akci na zámku v Bojkovicích. Na tomto místě se rodí další kulturní centrum našeho regionu, sám jsem hleděl, jak ambiciózní akce tady v poslední době připravují. Mezi takové akce určitě patří i páteční koncert Janáčkovy filharmonie Ostrava, který začoíná v 18:00 hodin. TADY se můžete podívat na program a také si přípdně bloknout vstupenku.

Chtěl bych vás pozvat také do Strání, kde bývá vždycky příjemně. Tentokrát se v tamní farní Dvoraně odehraje setkání harmonikářů, začátek je sobotu v 18.00 hodin, podrobnosti TADY, prosím ...

 

Další pozvánky ještě přidám ...

RB