Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pojďme na pozvánky, bude jich mnoho - hlavně fašanky, košty, ale i Kabát a Basiková (Strání, Brod, Kunovice, Velká, Hluk, Blatnice, Ostroh, Novovešťané, Staroměšťáci atd ...)

Bohužel, dřív jsem to nestihl, s pozvánkami na příští dny začínám až dnes, jsem ale přesvědčený, že i tak můžou posloužit mnoha lidem. Myslím, že nikde na internetu nenajdete tolik plakátů jako tady - šak mně to dalo chození :) Omlouvám se za kvalitu, ale bohužel, organizátoři akcí mi posílají plakáty v JPG jen minimálně, přestože by mohli mít díky vysoké čtennosti těchto stránek výbornou reklamu zdarma ...

Rád bych také upozornil, že program velmi populárního festivalu masopustních tradic ve Strání tady na webu nechybí, je prosím v přiloženém souboru pod všemi plakáty. A najdete tam také jednu kuriozitu - pozvánku s plakátem na fašank v Brně.

Tož, a teď mně poraďte kam vyrazit s foťákem a kamerkou ? :) Zejména, když jsem postupně zjistíl, že veselí ludé sů skoro všady, na mnoha místoch sa dokážů krásně pobavit, ale nejlepší je zostat  na fašanku doma, nefotit, nekamerovat, udělat si pěknů masku, projít dědinu, zazpívat si, popit, pobavit sa a potom pěkně šťastně usnůt? :)

RB

 

 

 

 

 

 

Soubory ke stažení