Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Podívejte se na hlucké mládí v celé jeho kráse: videozáznam ze sportovní haly + DH Kosenka (doplním ještě fotky)

Na přelomu dubna a května to bývá v hlucké sportovní hale největší přehlídka hluckého mládí během roku. Dětí vystupuje tolik, že se nedají ani spočítat. A to ještě nevystupují například děti, které chodí do místní základní umělecké školy, děti z folklorních kroužků, nebo třeba malí sportovci. Když člověk nad všemi těmito dětmi a počty přemýšlí, tak si řekne, že to snad s pohybem menších či větších dětí není až tak špatné.

Vy se nyní na několik těchto dětských vystoupení můžete podívat. Některá chybí - například některé skupinky mažoretek jsem natočil, ale protože mají před soutěží a nechtějí prozrazovat konkurenci, co si připravili, nedal jsem jejich vystoupení zatím na internet. 

Přiznám se, že v množství vystoupení jsem se tak zapletl, že už některých jsem ani přesně nevěděl, ke které skupince patří. Pokud byste mi chtěli poradit, budu rád, stačí napsat na mail radek.bartonicek@mfdnes.cz. Snad tedy následující ukázky udělají radost samotným vystupujícím i jejich blízkým...

RB 

 

Myslím, že je správné také napsat, kdo program připravil. Tedy:

DH Kosenka: Stanislav Vavřínek

Pop Dance: Kateřina Dohnalová

Mažoretky: Petra Prajzová

Zobcové flétny: Marie Vavřínková

Aerobic MŠ: Hana Chytilová

Zvuk: Vít Hráček

Zpívali: Veronika Čechová, Mirka Novotná, Jana Grabcová, Václav Hodulík  

 

 

Tady můžete ze všeho nejdříve slyšet a vidět pana Josefa Vaškových, ředitele hluckého Domu a dětí a mládeže, pod jehož hlavičkou celé odpoledne ve sportovní hale proběhlo. Mnohé vystupující děti totiž chodí právě do kroužků DDM. Zároveň na videu uslyšíte také DH Kosenka.... Pokud chcete vědět o činnosti DDM Hluk co nejvíce, TADY klikněte na jeho stránky.