Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Ojedinělé fotografie fanoušků Lhoty s fotbalovou šálou: Nejen z Dominikánské republiky, Turecka nebo Řecka. Podívejte se!

Naše fotosoutěž VYFOŤTE SE S KLUBOVOU ŠÁLOU OSTROŽSKÉ LHOTY vám nabízí další várku fotek. Můžete se podívat na poslední fotky z letních dovolených, velkou sérii tvoří fotky fanoušků fotbalistů Ostrožské Lhoty, kteří doprovázejí své mužstvo po celém okrese. Závěr naší fotosoutěže se blíží, proto neváhejte a posílejte další fotky s šálou Lhoty.

Tady jsou propozice soutěže:  

Pokud fandíte lhotskému fotbalu, jste příznivec klubu nebo jenom třeba máte rádi svou vesničku, vyfoťte se s klubovou šálou Ostrožské Lhoty! Vyfoťte se na zajímavém nebo exotickém místě ve světě nebo v Česku. Potkáte známou osobnost? Vyfoťte se společně s naší klubovou šálou. Vyfoťte se kdekoliv, kde se vám to bude zdát zajímavé a netradiční.
 
Z jednoho místa pošlete jednu, podle vás tu nejzdařilejší fotku. Fotky budeme postupně zveřejňovat na internetových stránkách fotbalu ve Lhotě, na stránkách bývalých hráčů Ostrožské Lhoty a na webu Slovackodnes.cz.
 

Nejlepší a nejzajímavější fotka, kterou vybere odborná komise bude vyhodnocena na Fotbalovém plesu v roce 2012.
 

Fotky posílejte na adresu: staripani.wgz@seznam.cz

K fotce prosím připište datum a místo snímku a celé jméno osoby na fotografii.

 

Pokud ještě nevlastníte šálu Ostrožské Lhoty, můžete ji zakoupit u Františka Štergenicha.
 
 
 ČERVENEC 2011: Lhoťan Petr Bartoš v Dominikánské republice. Petr létá pracovně prakticky po celém světě, je servismanem jedné letecké společnosti. Jinak výborný obránce starých pánů Lhoty.
 
 
 
 ČERVENEC 2011: Dominikánská republiky a Karneval v Punta Cana. Na fotce je Petr Bartoš, moc mu nezáviďte, byl tam pracovně.   
 
 
 
 
ČERVENEC 2011. Dominikánská republiky.Úžasný ostrov Isla Saona, ale bohužel 9 000 km od domova. Píše Petr Bartoš.
 
 
 
 
ČERVENEC 2011: Martina Pavlasová na fotce z dovolené v Turecku, u města Alanye foceno 28.7.2011
 
 
 
 A tady je druhá fotka s Martinou Pavlasovou, tentokrát na lodi, taky v Turecku, na řece Manavgat 30.7.2011
 
 
 
ČERVEN 2011: Fotka je z Řecka z června. Oblast Chalkidiki, na snímku jsou Richard a Martin Pavlasovi.
 
 
 ZÁŘÍ 2011: Zdeňka Doležalová a Majka Štergenichová na koupališti v Hluku.
Foto: Kateřina Hubíková
 
 
 
ČERVENEC 2011: Hody ve Lhotě. Uprostřed šéf lhotských fotbalistů Tonda Miklíček, vlevo Zbyněk Šicha a Jakub Hájek. 
 
 
 
ČERVENEC 2011. Další hodová fotka, na které jsou tři sestry: Zleva Božka Kadlčková a Lidka Pěrková z Dolního Němčí a vpravo nejmladší Majka Štergenichová z Ostrožské Lhoty.Fotografie vznikla také na lhotských hodech.
 
 
 
 
ASI  SRPEN 2011: Manažér starých pánů František Štergenich, který zapózoval ve vzácné chvilce odpočinku při své práci, se svým strojem.
 
 
 
  
 ČERVENCE 2011: Na benzince ve Slavkově u Brna přemlouval Petr Hanáček krásnou obsluhu tak dlouho, až se s ním holky vyfotily. Foto je ze zpáteční cesty z turnaje. 
 
 
 
A TADY UŽ JSOU FOTKY LHOTSKÝCH FOTBALOVÝCH FANOUŠKŮ, KTEŘÍ POVZBUZUJÍ MUŽSTVO PO   CELÉM    OKRESE
 
 
 ŘÍJEN 2011. I když to na první pohled nevypadá, tak je fanynka lhotského fotbalu Edita Zbořilová, vyfocena  na zápase v Traplicích
 
 
 
 
 ZÁŘÍ 2011. Pavel Malůš fandí Lhotě v Nezdenicích
 
 
 
 ZÁŘÍ 2011. Stejný zápas Lhoty, šálu drží manažér starých pánů Lhoty František Štergenich
 
 
 
 
 ZÁŘÍ 2011: Další fotka ze zápasu v Nezdenicích. František Štergenich a Staňa Zbořil, kteří se vyfotili společně s fanynky Nezdenic.
 
 
 
 
LISTOPAD 2011. Poslední fotka, která přišla do soutěže. Lhoťané na zápase v Drslavicích. Šálu drží Josef Šťastný, vedle sedí jeho přítelkyně. Na lavičce je Pavel Malůš a horní řada je rodina Štergenichova. Zleva: Majka, Josef a František.