Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Košt slivovice v Ostrožské Lhotě - podívejte se na majitele nejlepších pálenek + kompletní katalog! Šampionem je Ostrožan, vyhráli i dva Lhoťané a Novovešťan (foto: Stanislav Dufka)

Před chvilkou se mi objevily v poště následující fotečky, které nafotil na dnešním koštu slivovice v Ostrožské Lhotě Staňa Dufka. Za fotky moc děkuju, podíval jsem se na ně o to raději, že jsem dnes bohužel ve Lhotě nemohl být a tak jsem nemohl na jazyku ochutnat žádný ze vzorů, které dnešní návštěvníci koštovali - o to více se těším na rok 2016.

Jak se můžete přesvědčit, vítězné ceny zůstaly na Ostrožsku, takže i když nevím, kdo všechno poskytl vzorky, vypadá to, že najlepší slivovice je v tom našém regionu :) Gratulace vítězům, čest poraženým, velké díky organizátorům! A po nedávné metanolové aféře je stejně největším úspěchem, že aj ve Lhotě sa všecko vypilo a nikomu sa nic nestalo - tak to má byt! :)

 

RB 

 

Ps. A moc se mně lúbil lhotský plakát na košt aj flašky s etiketama, je možné ich eště nekde kúpit? S klidem na ně založím internetový obchod :) 

 

 A TADY je článeček ze Slováckých novin 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soubory ke stažení