Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Konkrétní nabídka pro radnice, školy, kantory: Prosím, pojďme se školáky nahrávat pamětníky z našeho Slovácka, určitě to má smysl!

Rád bych tady na stránkách ještě jednou připomněl skvělý projekt Post Bellum, který se týká nahrávání pamětníků školáky našich základních škol. Jak pravidelní čtenáři mého webu vědí, strašně moc mi na tomto projektu záleží. Už dříve jsem o něm psal TADY, teď už bych chtěl místo mnoha svých slov dát sem brožurky, které celý projekt i Post Bellum představují lépe, než bych to dokázal já.

Dovolenou v předcházejících dnech jsem využil k tomu, že jsem začal oslovovat radnice a školy na našem Slovácku. Teď bude na nich, jak zareagují a zda se nahrávání pamětníků účastní. Jsem optimista a věřím, že se minimálně některé radnice se školami skutečně přihlásí a my začneme pamětníky nahrávat. Upřímně řečeno, pokud se nepřihlásí, byla to poslední věc, kterou jsem se snažil ve svém nadšení pro Slovácko dělat.

Pokud byste cokoliv k tomuto projektu měli, chtěli jste se na cokoliv zeptat nebo se přihlásit, KDYKOLIV mi zavolejte na mé číslo 602 433 970.

Strašně MOC a MOC děkuju těm z vás, kteří jste se ozvali poté, co jste si už přečetli mé minulé výzvy na toto téma, stejně jako chci poděkovat vám na radnicích a školách, kteří jste mi přislíbili, že budete projekt zvažovat a patrně se přihlásíte. MOC DĚKUJU!!! 

RB 

 

Nyní už následující fotečky a brožurky obecně prospěšné společnosti Post Bellum, která vše zastřešuje. Já s ní mám společného to, že jsem prošel konkurzem a byl vybrán jako jeden z regionálních koordinátorů, kteří se snaží projekt nahrávání pamětníků školáky dostat do různých míst České republiky.

Sním o tom, že jednou budeme mít takové plakáty s pozvánkou jako Praha 5 a budeme zvát na setkání s pamětníky, které nahrajeme na našem Slovácku. Kéž by se to podařilo! 

 

 

Tady je brožurka, která s projektem nahrávání pamětníků perfektně seznamuje všechny zájemce. Prosím, zkuste si ji projít! 

 

 

 

 

 

 Tady je rozpočet. Je to rozpočet pro několik měst a škol to znamená, že částku 120 000 korun by dalo dohromady několik měst. Jak už jsem zástupcům některých měst slíbil, s klidem si svou odměnu stáhnu na minimum, jen aby se nahrávání pamětníků uskutečnilo. Rozpočet je materiálem Post Bellum, vychází ze zkušeností minulých nahrávání, na vše budou smlouvy a samozřejmě každá koruna rozpočtu bude rozpočítána a každý se může do rozpočtu podívat. jsem přesvědčený, že vynaložené peníze má smysl takto investovat do škol, školáků a tak i samotných pamětníků...

 

 

 

  Toto už je brožurka Post Bellum, která informuje o jeho celkové činnosti, která je skutečně fantastická!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soubory ke stažení