Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Kde najdete nejčastěji mé příspěvky? V Hospodářských novinách, na www.aktualne.cz, www.ihned.cz - nebo na facebooku... Na osobní fb občas dávám věci z novinařiny, parlamentu i Slovácka... A na fb SlovackoDNES.cz dávám Slovácko... Po kliknutí najdete odkaz

V posledních dnech jsem začal myslet opět více na facebook, pokud máte čas a chuť, můžete tam občas mrknout. Možná už víte, že mé fotky, videoukázky nebo slova, najdete na dvou místech facebooku, a to:

 

1. TADY je můj osobní profil, nedávám tam moc příspěvků, raději si udržuji určité soukromí, ale minulý týden jsem si řekl, že bych mohl dát občas nahlédnout do své práce a do zákulisí Poslanecké sněmovny. Je tam proto několik příspěvků s tímto tématem, jestli v tom budu pokračovat nevím, možná s tím přestanu, možná ne a přidám ještě zákulisí redakce... Zkouším na tento profil dávám i něco ze Slovácka, nikdy jsem to nedělal, protože jsem se mnohokrát přesvědčil, že lidé mimo náš kraj těžko pochopí "ducha" nášeho kraje. Vždycky jsem chtěl tento jejich pohled změnit, možná i proto teď zkouším "kapky" Slovácka na tento profil dávat. Mám tam řadu "přátel", kteří mě znají spíše mimo Slovácko, tak uvidím, co to udělá. 

 

2. TADY je na fb profil těchto stránek www.SlovackoDNES.cz. Na něm se prakticky nic nemění, dál tam dávám věci ze Slovácka, aniž bych tam pletl až na výjimky něco z osobního života, úplně se vyhýbám tomu, abych tam dával něco kolem mých osobních pohledů například na politiku či celkově veřejný život. Rád bych, aby to byl jakýsi pohodový profil, kde lidi najdou zajímavé či cenné novinky z mého rodného kraje... Myslím si ale, že jsou to dobré noviny, alespoň se snažíme v redakci dělat je co nejlépe, kdybyste je tedy chtěli někdy zkusit, TADY najdete předplatné. U papírových novin je to 475 korun za měsíc. Lepší investovat do spousty zajímavých informací, včetně mnoha praktických ekonomických, než utrácet za cigarety, alkohol, ženy nebo přemíru jídla :)

 

3. A ještě mě napadlo, kdyby zcela náhodou někoho zajímaly mé články, potom klikněte TADY. To jsou články, které píši na web Aktuálně.cz. Poměrně často píši také do Hospodářských novin, ale tyto články jsou většinou přímo v novinách - nebo občas jsou na webu www.ihned.cz. A protože na našem Slovácku neznám vlastně nikoho, kdo by tyto noviny četl, tak je asi zbytečné dávat například odkaz na předplatné.  

 

A dovětek: Pokud jde o samotné stránky www.SlovackoDNES.cz, kde jste teď, rád bych pokračoval v jejich doplňování jako v době, kdy jsem byl na Slovácku,  budu to zkoušet, ale nebude to tak často jako dříve. Důvod je jednoduchý. Námětů bych měl hodně, ale po přestěhování do Prahy mi chybí čas a místo, kde bych mohl psát. Přes den jsem v práci, a když navečer nebo večer přijdu, jsme celá rodina v malém bytě, kde se téměř psát nedá - už nemám žádnou pracovnu, ani žádný vlastní stůl či svůj klid. Nestěžuji si ale, takový život pohromadě s dětmi přináší i různé radosti a nové zkušenosti. Třeba o nich jednou napíši nějakou knížku - až budu mít svůj stůl :) 

 

RB