Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Ještě jedna informace k Horňáckým slavnostem - kupte si za pouhých 40 korun programovou brožurku, je v ní mnoho zajímavých informací!

K letošním Horňáckým slavnostem jsem asi už napsal všechno, i když vím, že by šlo psát ještě dál a dál, rád bych dal ale sem ještě jednu informaci - něco jako tečku.

 

Chtěl bych vás vybídnout (je to přesné slovo?), abyste si na Horňáckých určitě koupili programovou brožurku, která bude k mání za 40 korun...

 

Když jsem slyšel, že se v minulosti moc neprodávala, docela mě to překvapilo a také zklamalo, v brožurce je totiž vždycky mnoho informací a ona necelá padesáti koruna se vám velmi bohatě vyplatí - věřte mi!!! V brožurce zdaleka není jen program, je tam také spousta dalších informací, ať už o historii Horňácka, různých zajímavých lidech, nebo třeba souvislostech některých programových bloků.

 

Proto neváhejte a šupněte s ní do své tašky nebo batůžku, jsem přesvědčený, že kromě jiného je také skvělou vzpomínkou na jednotlivé ročníky Horňáckých slavností, stačí otevřít a hned si vybavíte ten který rok slavností.

 

Rád bych i takto podpořil zároveň další dělání této brožurky, být to na mě, s klidem by mohla být ještě tlustější a obsáhlejší, ať už by byla třeba někdy k dispozici v eletronické podobě na internetu nebo nadále pěkně v tištěné podobě. Každopádně, díky moc všem, kteří ji připravují a kteří si ji také kupují!!!

RB 

 

 

... obálka letošní brožurky, na titulu je nádherná fotka Ferdinanda Bučiny, další důvod, proč si brožurku koupit...