Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Jak novoveské zastupitelstvo jednalo o své rezignaci

Ráno vyrážím pracovně směr Kroměříž, takže během zítřka tady na stránkách nebudu. Alespoň v pár slovech mám tady vzkaz pro Novovešťany. Včera jsem byl na vašem zastupitelstvu, projednával se dopis místní ČSSD, která žádala rezignaci celého zastupitelstva kvůli prodeji koupaliště a prodeji pozemků společnosti Ostrožsko. Ze zástupců ČSSD nikdo nepřišel, samotní zastupitelé se shodli, že nevidí žádný důvod, aby končili... 

Víc informací tady nenapíšu, přiznávám, že to je tak hlavně kvůli novinářům, které mám sice rád, ale jelikož tyto stránky dost často čtou, nerad bych, aby napsali dříve vše, co chci dát do časopisu Krajem svatého Antonínka. V časopisu samozřejmě najdete veškeré detaily.

Docela by mě zajímal váš názor na činnost novoveského zastupitelstva a třeba i na prodej koupaliště. Sám na to nějaký vyhraněný názor nemám, tedy ani nijak kritický názor, s klidem se vyjádřete v diskusi - samozřejmě, slušně.

Šéfa ČSSD v Ostrožské Nové Vsi jsem volal na mobil, bohužel měl záznamník, a potom se už neozval. Tak uvidíme, jak to s ním dopadne.

To je vše, pokud byste se pohybovali v okolí Kroměříže, pošlete sms na mé číslo 602 433 970, můžeme zajít na kavčo (i když u mě to bude spíš hodně brzká snídaně), jako čtenáři těchto stránek určitě najdeme nějaké společné téma. Jak jsem psal, budu na Kroměřížsku pracovně, ale strašně rád bych se podíval i po městě - nebyl jsem v něm celé věky... Ale o to víc ho mám rád...

 

Dobrou noc... Dobrý den...

 

RB