Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Hody končí, tady je videopozvánka CM Višňa na vánoční pořad v Ostrožské Lhotě

Uplynulým víkendem skončilo bohaté hodové veselí, pomalu přichází adventní čas ztišení a zpomalení. Rád bych vám tento čas přiblížil videopozvánkou na vánoční zpívání do Ostrožské Lhoty, do místního kostela sv. Jakuba Staršího.

Všichni jste tedy s předstihem a srdečně zváni na "Vánoční koledování na Boží narození", které se uskuteční 25.12.2009, začátek v 15:00. Uvidíte pěkné divadelní představení s tématem narození Ježíška, zazpívá Mužský pěvecký sbor, Ženský sbor Háječek a děti z Kameňáčku. Celým programem bude provázet CM Višňa, která se na vás všechny velmi těší.

A abyste věděli, že toto těšení je upřímné, můžete se podívat na videoukázku, kterou si mladí muzikanti z cimbálové muziky pro vás připravili. Velmi se mi líbí, s jak ohromnou chutí děcka ke zpívání i hraní přistupují...

 

Tady se prosím podívejte na videopozvánku na vánoční pořad, hraje a zpívá lhotská CM Višňa...

 

Ještě bych mohl dodat, že jsme tuto videoukázku točili v poněkud nezvyklý čas - ve tři ráno ze soboty na neděli :) Právě v tento čas končil velmi hezký večer Háječku v Ostrožské Lhotě, na který jsem bohužel přišel později (dělal jsem reportáž pro časopis v Javorníku a Boršicích u Blatnice) a tak vám nemůžu nabídnout video a fotky ze samotného večerního zpívání. Tady na stránkách ale uvidíte v týdnu popůlnoční video, které vám snad atmosféru tohoto lhotského večera trošku přiblíží. A samozřejmě, více podrobností v lednovém čísle časopisu Krajem svatého Antonínka.

RB