Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Fotogalerie: Přehlídka módní návrhářky Marie Zelené v hotelu Holiday Inn v Brně + NOVĚ VIDEO

V premiéře tady můžete vidět fotografie z prestižní přehlídky módní návrhářky Marie Zelené, která pochází z našeho regionu, z Ostrožské Nové Vsi. Fotografie jsou z brněnského hotelu Holiday Inn, a to z Galavečera, kterým byl zahájený za účasti stovek hostů Mezinárodní veletrh cestovního ruchu. Tato přehlídka byla součástí projektu Marie Zelené, o kterém jsem psal TADY před několika málo dny.

Autorem fotografií je Pavel Botek, mimochodem místostarosta Ostrožské Nové Vsi. Na to, že jsem mu půjčil svůj foťák a asi během minuty mu vysvětloval, jak se s ním fotí, tak udělal výborné fotky - kdoví, jestli se třeba místo politiky nedá raději na focení modelek :)

Rád bych upozornil, že šlo o obrovskou reklamu našeho mikroregionu Ostrožko a také Ostrožské Nové Vsi a Uherského Hradiště, protože kromě toho, že hosté viděli šaty se znaky Uherského Hradiště a O. N. Vsi (a také řadu dalších šatů), mohli rovněž sledovat na velkoplošném plátně také film o Hradišti a našem mikroregionu. Žádné jiné místo v České republice nemělo na Galavečeru takový prostor - přesněji řečeno, žádné jiné místo nebylo zmíněno. Myslím, že k tomu není, co dodávat. 

RB 

Ps. K samotnému veletrhu se určitě tady na stránkách ještě několikrát vrátím, byl jsem na něm dva dny, mluvil s mnoha lidmi a nafotil stovky fotek, těch postřehů je mnoho... 

 

A TADY JSEM NOVĚ PŘIDAL VIDEO PŘÍMO Z MÓDNÍ PŘEHLÍDKY V HOLIDAY INN 
(AUTOR: J. KEPERT)

 

 

 

     FOTO: PAVEL BOTEK