Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Fotogalerie 2: Zdeněk Fusek a další motorkáři ve vzduchu + fotky jiných

1252398191-hluk-skoky

Nedávno jsem dával sem na stránky fotky z akce Funstorm Freestyle Jam 2009, kterou organizoval v Hluku odvážný muž jménem Zdeněk Fusek. Fotky byly především ze zákulisí, podle reakcí se líbily, děkuji vám za reakce. FOTKY JSOU TADY...

 

Jelikož jsem ale slíbil, že dám se na stránky ještě i fotky z toho, jak motorky byly se svými jezdci ve vzduchu, můžete se nyní podívat i na tyto fotky.

JSOU PROSÍM TADY...

 

Umístil jsem je opět na web rajče.NET, nemám s ním moc zkušenost, tak nevím. Chvilku trvá, než se fotky zobrazí, ale zmenšil jsem je tak, aby se vám brzy zobrazily. Jinak můžu poradit, že když už fotky jednou otevřete, potom na ně zkuste ještě klikat jakoby pozpátku, postupně se už zobrazí bez jakéhokoliv čekání.

 

Z této akce je na internetu docela dost fotek, například tyto:


Od Štěpána Mitáčka TADY

Od Lukáše Baroně TADY

Od Katky Mařákové TADY

Video z roku 2008 TADY

 

Pokud víte o dalších odkazech na tuto akci nebo na jakékoliv jiné zajímavé akce na Slovácku, dejte mi prosím vědět!

 

RB

Ps. Kdyby se vám nechtělo klikat na "rajče", dal jsem několik fotek i sem...Jinak žádným motorkám nerozumím, raději fakt fotím portréty než kohokoliv ve vzduchu, kluci ale byli výborní a vstřícní, za což jim děkuju. Jo, abych nezapomněl, na místě byla sanitka, to pro ty, co se mě ptali, jestli byli vůbec na místě nějací doktoři. Naštěstí nebyli potřeba. Jak jsem ale tyto odvážlivce zblízka pozoroval, bojím se, že brzy ji někteří budou potřebovat.