Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Fotbal o víkendu: Remízy Hluku, Nové Vsi, Blatnice a Lhoty

1272826151-zaci-lhota-medlovice-051

Fotbalový víkend byl v našem regionu většinou ve znamení remízových zápasů. To ale neplatilo v případě Uherského Brodu, ten prohrál na půdě Vyškova, který se tímto výsledkem dostal zpět do hry o záchranu. Broďané si prohrou zkomplikovali život a klesly na 12. místo tabulky. Vyškov – Uherský Brod 2:0.
 
Hlučané si v krajském přeboru na domácím hřišti body dělily s Viganticemi. Přibližně stovka diváků v ne příliš pohledném zápase, který byl téměř bez šancí, branku neviděla. Hlučané zůstali na 4. místě tabulky a na vedoucí Provodov ztrácí šest bodů. Hluk – Vigantice 0:0. Ve stejné soutěži přivezli zachraňující se fotbalisté z Ostrožské Nové Vsi cenný bod ze hřiště v Kateřinicích. Kateřinice – Ostrožská Nová Ves 3:3. Velká nad Veličkou v krajském přeboru sousedního Jihomoravského kraje nestačila na svém hřišti na vedoucí mužstvo tabulky Rájec – Jestřábí.
Veličené prohráli 0:4 a zůstávají na 10. místě tabulky. Velká nad Veličkou – Rájec – Jestřábí 0:4.

V I. B třídě stejného kraje hráli Blatničané v Dubňanech a zápas skončil 2:2. Blatnice klesla v tabulce na třetí místo a na vedoucí Podivín ztrácí dva body. Oba góly Blatnice vstřelil Martin Zalubil. Dubňany – Blatnice 2:2. V nejnižší krajské soutěži Zlínského kraje klesají tabulkou hráči Uherského Ostrohu. V Otrokovicích dostali dvě branky a jsou už jenom dva body od sestupových pozic.
Otrokovice – Uh. Ostroh 2:0.

V okresním přeboru přivezla Ostrožská Lhota cenný bod za remízu 1:1 v Nivnici a Boršičané nestačili v domácím prostředí na vedoucí Havřice. Nivnice – Ostr. Lhota 1:1. Boršice u Blatnice – Havřice 3:4.

Ještě jeden překvapivý výsledek na závěr. Žáci Ostrožské Lhoty se vůbec poprvé v soutěži po dvanácti zápasech radovali z vítězství. V nedělním dopoledni porazili Medovice 5:3. Od sestupu do základní třídy je to pravděpodobně nezachrání,snad tímto vítězstvím dostanou kluci víc chuti do dalších zápasů. Ostrožská Lhota - Medlovice 5:3.  

                                    std

 

 

Lhota - Medlovice:V červeném Jan Radoch autor první branky žáků Ostrožské Lhoty do sítě Medlovic

 

Lhota - Medlovice: Štěpán Zelený, který jako jeden z mála Lhoťanů svou výškou mohl konkurovat žákům z Medlovic

 

Hluk - Vigantice: V oranžovém obránce Hluku Jan Machala

 

Hluk - Vigantice: Zápas sledovalo odhadem něco málo přes stovku fanoušků

 

Hlauk - Vigantice: Stoper Hlučanů Michal Zalubil

 

Nivnice - Ostrožská Lhota: V modrém dresu střelec první branky Lhoty Ondřej Bachan

( Foto:Dušan Dufka)

 

Nivnice - Ostrožská Lhota: Vypadá to, že fanoušci hostujícího mužstva byli s remízou spokojení