Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Fandíme základním uměleckým školám: Tady je video pěveckého sboru ZUŠ z Uherského Ostrohu

Jsem rád, že vám opět můžu ukázat příspěvek, který se týká základních uměleckých škol. Tento příspěvek se týká ZUŠ v Uherském Ostrohu, jehož žáci se ukázali v tomto týdnu na dvou jarních koncertech. Jeden byl v Uherském Ostrohu, druhý v Hluku.

Byl jsem se podívat na ten první, který jsem stíhal tak tak, protože hodinu před jeho zahájením začínala jedna významná akce ve Slováckém muzeu v Uherském Hradišti - také o ní napíši tady na strákách a v MF DNES.

Do Ostrohu jsem dojel na poslední chvíli, těsně předtím, než přišly na pódium tyto děti. Jsou to děti z pěveckého sboru, po nichž nastoupili ještě další žáci -všechny vám tady ukážu na videu, jen musím ještě toto video sestřihat.

Zatím se můžete tedy podívat na pěvecký sbor, který určitě za poslech stojí. Děti zpívají dvě písničky, a jak jsem si je "otestoval" na své malé dceři, zejména tu druhou si pouštěla pořád dokola. Dětem, učitelům i řediteli panu Říhovi držím v jejich práci palce a těším se na další výsledky jejich nelehké, ale jistě velmi užitečné, práce ...

TADY jsou prosím ještě fotky Lukáše Baroně, který fotil druhý koncert v Hluku. Za fotky mu děkuju!

RB