Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Dnešní volejbal ve Zlíně: Zlín porazil Ústí 3:0 a je druhý ( video + hezké blondýnky + skvělý ohňostroj )

Už dvakrát jsem na těchto stránkách přinesl informace a videa z utkání extraligy mužů ve volejbale ve Zlíně. Dnes dávám zlínský volejbal na stránky potřetí, zlínští hráči totiž porazili Ústí nad Labem a jsou na 2. místě tabulky.

 

Poměr setů a bodů byl následující: 

(25 : 21, 25: 23, 25 : 23)


K utkání se ještě detailně vrátím později, ale základní informace můžete číst už nyní. Doporučuju vám přečíst si rovněž v přiloženém souboru zpravodaj k utkání, je v něm mnoho informací, včetně psaní o hlavním trenérovi a manažerovi Zlína panu Mackovi. 

 

 

RB

 

 

Tady se můžete podívat na konec utkání. Video začíná ve třetím, posledním setu, za stavu 20:16 pro Zlín. Konec byl ale ještě pořádně dramatický, což na videu uvidíte ....

 

 

 

Tady jsou ohlasy po utkání. Moc mě mrzí, že kameru jsem neměl vyostřenou, ale učím se - a polepším se :)

 

 Ve snaze popularizovat volejbal, bylo možné po utkání volelejbalistů vidět i následující ohňostroj. Byl úžasný! Lepší nebude na konci roku určitě ani ve Zlíně a možná ani nikde jinde!

 

 

 

 

 Přemýšlím nad tím, jak zvýšit zájem diváků o volejbal, byť dnes přišlo lidí docela hodně. Tak by mohly třeba ještě víc diváků přilákat tyto hezké blondýnky, které jsem nafotil na dnešním utkání. No, byla mezi nimi i černovláska :) Něco mi ale šeptá, že příště už je na utkání neuvidíme...  Škoda :) 

 

 

 

Soubory ke stažení