Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Další návrat ke Slováckému roku v Kyjově 2011: Tady můžete slyšet na Českém rozhlase Brno záznam dvouhodinového živého a zajímavého povídání z Kyjova

Velmi mě mrzí, že nemůžu slyšet celou řadu zajímavých pořadů na Českém rozhlasu Brno. O to větší radost pak mám, když záznamy některých z nich poté najdu na internetu. Moje radost je o to větší, když se týká například delšího vysílání z některých míst v našem regionu.

Proto jsem šťastný, že jsem objevil na internetu záznam dvouhodinového vysílání Českého rozhlasu Brno ze Slováckého rku v Kyjově. Když si kliknete TADY, můžete si celý pořad poslechnout

Při poslechu podobných pořadů si uvědomuju jednu z řady výhod, které má rozhlas oproti televizi nebo i novinám. Například ve vysílání ze Slováckého roku zaznělo tak mnoho informací, a často tak zajímavých, že neexistuje v tomto směru nic, co by se mohlo rozhlasu vyrovnat. A nejden "jen" o vysílání z Kyjově, podobě jsem poslouchal například teď v sobotu vysílání brněnského rozhlasu ze setkání muzikantů v Bílých Karpatech. A podobných příkladů bych mohl dát víc.

Tolik tedy ve stručnosti, už mnohokrát jsem tady na stránkách s potěšením komentoval výborné vysílání Českého rozhlasu Brno, a dnes bych mohl tato svá dřívější slova jen a jen potvrdit.

Mimochodem, on-lině vysílání brněnského rozhlasu najdete TADY

RB