Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Co připravuji: Měla to být Česká radost, ale bylo to k pláči aneb Legendární kapelník Katapultu v Hradišti (zatím 1. video)

Protože se mi nedaří aktualizovat stránky tak často, jak bych chtěl, dám sem alespoň několik informací o tom, na co se můžete na stránkách těšit.

Začínám včerejším, velmi zajímavým, večerem v kině Hvězda v Uherském Hradišti, kde diváci viděli film Rock života od místního rodáka Jana Gogoly ml.  Film je vlastně portrétem Oldy Říhy, kapelníka legendární skupiny Katapult, který byl promítání přítomný. Po filmu byla ještě výborná diskuse, kdo nepřišel, může litovat.

Bohužel, těch co nepřišlo, bylo až příliš mnoho, většina sedadel v kině byla prázdná. Opravdu, velká škoda, film i debata stály za návštěvu. Stejně jako film, který se promítal před Rockem života. Prostě oba filmy byly uvedeny v cyklu Česká radost, ve skutečnosti však byl nezájem lidí spíše k pláči.

Takže zatím první ukázka z uvedení filmu, nejdříve mluví ředitel městských kin Josef Korvas. Přidám další ukázky i další informace. A choďte do kin v našem regionu, uherskohradišťské i uherskobrodské jsou zmodernizované, mají špičkovou techniku, výborné šéfy a moc zajímavou nabídku...

 

 

A samozřejmě - nemůže chybět alespoň jedna písnička Katapultu. Kterou vybrat?