Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Chlapi, víte, po čem touží dnes ženské? No přeca po Zumbě! Tady je VIDEO

Když jsem uviděl takovou hromadu ženských, měl jsem chlapi docela strach. Přitom jsem se šel podívat do Hluku jenom na začátek kurzu "nějaké" - nebo nějakého - Zumby. Podle reklamního plakátku došel (došla)  z Kolumbie - a já myslel, že z tama chodí akorát tak drogy..

V Hluku jsem nejdříve potkal lektorku, a když jsem se jí zeptal, jestli nemá strach, že nikdo do jejího kurzu nepřijde, naprosto sebejistě pravila, že takovou obavu určitě nemá. Nakonec jsem se jí musel z vlastní vůli omluvit. Že přijde tolik "bab" jsem netušil. Prý je to nový hit. Něco mezi tančením a sportem, pohyb, při kterém se vlní boky i všechno ostatní, co tady radši nebudu ani vyjmenovávat.

V Hluku byla plná školní tělocvična - však uvidíte na videu. A pak jsem se jel mrknout ještě do Ostrožské Lhoty, kde také kurz Zumby začínal. A opět plno! Viz video. Už se mi z těch ženských pomalu točila hlava, přitom Zumba je i pro chlapy. Jenže, kde jste byli? Nakonec jsem viděl alespoň dva ve Lhotě, mladí kluci, pěkná těla, bohužel žádný čtyřicátník, ke kterému bych se přidal. 

Pokud tedy budete potřebovat, aby sa vaša ženská trošku vyřádila, pošlete ju na Zumbu. V Hluku, ve Lhotě, v Dolním Němčí i v Hradišti je možné "zumbovat" prakticky každý den. Střídají se dvě lektorky, obě jsou velmi sympatické, na jejich těle je vidět, že se na nich Zumba vyřádila :)

Pokud chcete, mrkněte na video. Jen upozorňuju, pohled na tolik ženských může vést k leknutí nebo ztrátě sebevědomí. Jenže, co bychom si bez nich počali? Jen díky nim je svět zajímavý! Byť občas si to některý z nás kvůli nim hodí na nejbližší trnce...

 

Tady je prosím video s tančícími ženami z Hluku a Ostrožské Lhoty.  Na úvod mluví lektorka, začátek je pomalý, potom už přijdou horké latinskoamerické  rytmy...

 

A tady je to samé video, akorát jsem odstřihl mluvení lektorky a pomalý taneční začátek, takže celé video je pěkně rozjeté, abyste se zvedli ze židel i počítačů a přidali se ...

 

RB

Ps. No a samozřejmě děkuju lektorkám i všem dívkám, holkám, ženám, dámám i babičkám za vstřícnost a trpělivost, kterou se mnou měly a umožnily mi natáčení! Všem vám fandím! Také bych byl raději se Zumbou než doma se svým starým či mladým :)

... kurnik, za takovou bezplatnou reklamu by se mně mohly lektorky věnovat i samostatně -  bohužel by to měly s mým tělem hodně těžké :)