Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Časopis - zbývá posledních několik kusů

Časopis o Ostrožsku a Horňácku zřejmě nemusím čtenářům těchto stránek představovat. Rád bych ale sdělil vám, kteří ho nemáte, že v obchodech je posledních několik kusů. Budu vám samozřejmě vděčný, pokud si časopis koupíte pro sebe nebo pro někoho známého, každý prodaný kus mě povzbuzuje v dalším dělání časopisu.

Podle reakcí lidí se zdá, že se opravdu líbí, poněkud netradiční čtení bez krimi a bulváru, se zaměřením spíše na tradice, zajímavé lidi a duchovní témata, je něco, co v našem regionu chybělo. Časopis je sice dvouměsíčník a proto může být na pultech skoro celé dva měsíce, ale sám osobně nejsem rád, když je časopis na pultech příliš dlouho - byť jde o několik posledních kusů.  

Když jsem časopis rozvážel po Ostrožsku a Horňácku, viděl jsem, že obchodníci měli zájem o více kusů než při prvním čísle - což je vždy dobré znamení. Navíc tentokrát jsem se nedočkal žádné podpory okresních novin, ani jedny se o druhém čísle nezmínili, což mi bylo docela líto.

Nyní pracuji na třetím čísle, uzávěrka se pomalu blíží, což znamená, že mě časopis začíná probouzet i v noci. Budu nesmírně vděčný každému, kdo bude mít chuť napsat do čaospisu něco zajímavého, takové spolupráci se absolutně neuzavírám, spíš naopak. Zatím jsem stále přesvědčený, že dělám něco, co má smysl pro druhé...

RB