Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Časopis krajem svatého Antonínka: Můžete posílat fotky, texty, tipy, nápady, cokoliv... Neváhejte, v časopisu je místo pro vás i vaše akce!

S prvním srpnovým dnem bych rád oslovil každého, komu je blízký náš regionální časopis Krajem svatého Antonínka, který vychází nas Ostrožsku a Horňácku. Právě v těchto dnech se s časopisem probouzím a usínám, tedy konkrétně, připravuji jeho vydání, které je naplánováno za pouhý jeden měsíc, na 1. září.

Chtěl bych poprosit každé z vás, kteří bydlíte v tomto regionu, nebo jste k nám zavítali, abyste neváhali a případně poslali cokoliv, co se našeho Ostrožska a Horňácka týká. Určitě se v časopise pro vaše příspěvky najde místo,  je určitě mnoho věcí, akcí a témat, o kterých vůbec ani nevím a budu vám za jejich poslání vděčný.

Pokud jde o termín, nejlepší je na nic nečekat a ozvat se mi hned, případně si můžete červeným napsat datum 15. srpen jako poslední možný. Potom už bude prostor především pro korektorku, editorku a tiskárnu. Ve výjimečném případě můžete posílat věci ještě týden po 15. srpnu, ale to by se už mělo týkat jen a jen akcí, které spadají právě do tohoto týdne.

Pro jistotu ještě připomínám svůj telefon 602 433 970, na který můžete kdykoliv volat. Zřídil jsem si na časopis také speciální mail, který je: radekbartonicek@centrum.cz

 

Díky moc, věřím, že se nám společně podaří udržet co nejlepší časopis, který potvrdí svou oblibu u čtenářů...

 

RB   

 

Ps. Tímto omlouvám i svou menší přítomnost tady při aktualizaci webu, stejně jako to, že jen minimálně reaguji na maily. V těchto dnech je pro mě skutečně zásadní udělat co nejlepší časopis ...