Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Brod slaví záchranu, Nová Ves už je poslední, Blatnice se pomalu loučí s postupem a ve Lhotě padlo 7 gólů !

1275246563-lhota-polesovice-139

Fotbalisté Uherského Brodu se sobotním vítězstvím v Napajedlích definitivně zachránili v divizi. Broďané vyhráli už počtvrté v řadě a z těchto čtyř střetnutí mají impozantním skóre 13:0. Napajedla – Uherský Brod 0:3.

V krajském přeboru se naopak nedaří Novoveským fotbalistům. Na umělé trávě v Kunovicích prohráli podle očekávání s lídrem soutěže fotbalisty Slovácké Sparty Spytihněv o dvě branky. Ostrožská Nová Ves je na samém chvostu tabulky a záchrana krajského přeboru bude hodně složitá. Spytihněv – Ostrožská Nová Ves 2:0.


Hlučané jako jediné mužstvo v soutěži zatím nepoznali na domácím hřišti hořkost porážky. Tentokrát  remizovali doma s Rožnovem pod Radhoštěm. Hluk – 1.FC Valašský 2:2.


Velká nad Veličkou vybojovala na svém trávníku, který spíš připomínal bažinu než fotbalové hřiště bod proti fotbalistům Kuřimy. Velká nad Veličkou – Kuřim 0:0. Ve čtvrtek 3.6. hraje Velká znovu na svém trávníku vložené 30. kolo proti Ráječku. Začátek zápasu je v 18.00 hod.
Veličené jsou v aktuální tabulce na jedenáctém místě a mají na předposlední Ratíškovice náskok pouhých dvou bodů.  

S postupem do I.A třídy už se téměř jistě můžou rozloučit v Blatnici. Domácí nezvládli zápas proti předposlednímu mužstvu tabulky Rakvicím a remizovali 1:1. Nejlepší střelec Blatnice Martin Zalubil tentokrát nedokázal proměnit ani pokutový kop. Blatnice – Rakvice 1:1.

Uherský Ostroh dostal pět gólů v Koryčanech a jenom díky stejně mizerným výsledkům posledního Jalubí si drží předposlední místo v tabulce. Koryčany – Uh. Ostroh 5:1

V okresním přeboru dokázali vyhrát Boršice důležitý záchranářský duel a porazily v nedělním dopoledni Traplice 2:1. Boršice – Traplice 2:1.  Ostrožská Lhota po nevýrazném prvním poločase nastřílela v druhé polovině zápasu do sítě Polešovic pět gólů a drží neporazitelnost už šest zápasů v řadě. Ostrožská Lhota – Polešovice 6:1.

Text a foto: std 

 

Ostrožská Lhota - Polešovice 6:1. Za míčem prchá Erik Pešík ( fialový dres)

 

Ostrožská Lhota - Polešovice 6:1. Brankář hostů Jiří Andrýsek který lovil míč ze své sítě hlavně v druhém poločase

 

Ostrožská Lhota - Polešovice 6:1. Takto vstřelil svoji první branku v dresu Lhoty Jiří Jurčeka, který přišel jako posila ze sousedního Uherského Ostrohu

 

A tady už je jeho oslava nad povedeným lobem

 

Ostrožská Lhota - Polešovice 6:1. Děkovačka domácím fanouškům