Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Aspoň jednou větou: Ve výborném a příjemném Cafe Clubu v Uherském Brodě byla vernisáž obrazů Jany Horákové s názvem Slovácko - s písničkami Marie Rosenfeldové

Těsně před pracovním odchodem do Prahy jsem chtěl ještě zachytiti jedno moc příjemné místo na našem Slovácku, a to Cafe Club v Uherském Brodě.
 
Využil jsem proto páteční podvečerní vernisáže obrazů Jany Horákové, abych více poznal tuto malířku a zároveň se po čase podíval do této kulturní kavárny v úplném centrum Uherského Brodu.
 
Když si pustíte videoukázku, kterou jsem natočil, sami určitě pocítíte kouzlo atmosféry, která tady panovala. Velkou zásluhu na tom mají majitelé kavárny manželé Rosenfeldovi, kteří se vždy jako pozorní hostitelé svým hostům věnují a snaží se, aby se tady každý cítil skutečně jako doma.
 
Nedivte se tedy, že se mi nechtělo odcházet, protože paní Rosenfeldová ještě i po vernisáži hrála na kytaru, hosté zpívali a vše nasvědčovalo tomu, že posezení u něčeho dobrého tady hned tak jen neskončí.

RB

Ps. Doplním jsem ještě fotky, já točil video, ale na místě byli i fotografové, které poprosím o nějakou pěknou fotku... 

 

 

... takto vypadala pozvánka na vernisáž 

 

 

... a tady je páteční večer 15. ledna 2016 v mém sestřihu

 

 

 

... a přidávám pro zajímavost videoukázku, kterou jsem natočil v Cafe Clubu už před pěti lety, na videu můžete vidět ukázky z výborného pořadu, který tady dělá pan Kment - jak uslyšíte a uvidíte, pouští své oblíbené písničky z gramofonu...