Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

535 fotek ze Slováckých slavností vína 2009 - 1. část

Těch fotek je strašně moc, takže vás spíš odrazuju od toho, abyste se na ně dívali. Pokud se ale někomu z vás některá hodí, budu rád. Kvůli těm, kteří jsou na fotkách, jsem tyto fotky dělal.

Jsou to obyčejné fotky, dělané poměrně v rychlosti. Část z nich navíc jen malým foťáčkem, protože na velikém foťáku mi došly karty. Proto také tyto fotky, které teď dávám na internet, jsou až z druhé poloviny průvodu, lidé z Ostrožska na nich jsou jen trochu, a to až při vystoupení v Redutě. Fotky z první části jsem dal do počítače, který budu mít až během pondělí. Proto fotky z něj dám na web asi v úterý ráno...

Co k tomu ještě? Mám spíš pocit, že příliš mnoho fotek dělá medvědí službu, protože prostě nikoho to prohlížení fotek nemůže dlouho bavit a spíš ho může odradit. Proto jsem dal sem na stránky už o víkendu nějaké texty a zvukové záznamy, které je třeba chápat jako součást mé zprávy ze Slováckých slavností vína.

Šlo by o této akci psát ještě velmi mnoho slov a pochopitelně na ní fotit obrovské množství naprosto různorodých námětů, ale já jsem, pokud jde o focení, měl ten "nejpřízemnější" cíl - v rychlosti a při dělání ještě různých jiných věcí nafotit alespoň pár lidí, kterým se třeba některá z mých fotek hodí.

 

RB

 

Fotky jsou prosím tady, jsou na nich krojovaní ze všech možných míst našeho regionu...

 

A pokud víte o jiných fotkách, textech, video záznamech či zvukových záznamech ze Slováckých slavností vína, dejte mi prosím vědět... Rád dám na vše tady odkazy...Děkuju...